POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ

Pobierz naszą aplikację mobilną i koniecznie zarejestruj się do programu lojalnościowego. Dzięki niemu możesz zbierać punkty, które wydasz na specjalnie zniżki, darmowe produkty i stałe rabaty! Za każdą pełną złotówkę wydaną w naszym sklepie stacjonarnym otrzymasz jeden punkt. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz po naciśnięciu ikony w górnym prawym rogu.

Przejdź do zakładki Kupony, znajdziesz tam specjalne oferty. Niektóre dostępne są za darmo, inne za określoną liczbę punktów. Aby zamówić kupon, kliknij odpowiedni przycisk na dole ekranu i potwierdź zamówienie. Swoje kupony znajdziesz w zakładce Zamówione Nagrody. Podczas zakupów zgłoś chęć wykorzystania kuponu. Sprzedawca po jego zeskanowaniu naliczy rabat na kasie.

Już niedługo udostępnimy zakładkę z polecanymi przez nas produktami, znajdziesz tam opisy najwyższej klasy karm, akcesoriów i innych artykułów dla Twojego pupila.

Posiadasz już Kartę Stałego Klienta? Po rejestracji w naszej aplikacji możemy przypisać rabat do Twojego konta. Dalej możesz zbierać punkty i wymieniać je na darmowe produkty i dodatkowe zniżki.

Miłego korzystania z naszej nowej aplikacji!