z Kaczką

Dzięki smacznej kaczce i delikatnym ziemniakom jest idealnym posiłkiem dla smakoszy, wrażliwych brzuszków i psów z nietolerancją pokarmową.

z Kaczką, rybą i kasztanem

Bezglutenowa, bezzbożowa i bez dodatku ziemniaków. Z mięsem kaczki i ryb, w połączeniu ze słodkim włoskim kasztanem. Idealna dla wrażliwych psiaków.

ze Strusiem

Afrykański struś jako jedyne zwierzęce źródło białka. Bez dodatku zbóż. Zalecana przy nietolerancjach i alergiach pokarmowych.

z Rybami morskimi

Ryby morskie jako jedyne zwierzęce źródło białka. Karma zalecana przez weterynarzy przy alergiach i nietolerancjach pokarmowych.

z Królikiem i jagnięciną

Smakowite trio: łosoś, królik, jagnięcina, do tego ziemniaki. Bez zbóż. Idealna również dla aktywnych psiaków. Dostarcza energii na cały dzień.

z Łososiem i królikiem

Do karmienia przy problemach ze skórą, sierścią lub alergiach. Wartościowe mięso z łososia i królika. Dodatek zdrowych zbóż: owsa i jęczmienia.

z Jagnięciną

Karma szczególnie delikatna dla żołądka i jelit psiaka. Zawiera olej słonecznikowy oraz wartościowe mięso jagnięce. Dodatek małży wspomaga stawy pupila.

z Kaczką i łososiem

Zredukowana zawartość tłuszczu. Idealna dla psów z niskim zapotrzebowaniem energetycznym. Przyprawy poprawiające smakowitość.

Test Smaku Szczęśliwego Psa

Szukamy testerów karm Happy Dog! Zgłoś swojego psiaka, a otrzymasz za darmo trzy 300g opakowania karm z linii Supreme Sensible (dobór karm losowy, alergie lub wrażliwości pokarmowe zgłoś w uwagach) oraz trzy kupony, które pozwolą Ci na późniejszy zakup karm z dużą zniżką. Dorzucimy również logowane gadżety dla Ciebie i/lub Twojego pupila.

Dodatkowym wymogiem podczas udziału w akcji Test Smaku Szczęśliwego Psa jest wykonanie i przesłanie do nas zdjęcia przedstawiającego pupila z karmami Happy Dog. Masz na to 7 dni od odebrania pakietu testowego. Bohater najciekawszego zdjęcia otrzyma od nas 12,5kg worek karmy!

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie, a odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami akcji i zaprosimy Cię po odbiór pakietu testowego. Zastrzegamy jednak prawo do odrzucenia zgłoszenia. Ilość pakietów ograniczona!

Pakiet testowy można odebrać tylko osobiście w naszym sklepie w Rumi przy Dąbrowskiego 14, miej to na uwadze zgłaszając chęć udziału w testach. Masz 7 dni na odebranie pakietu.

Wypełnij formularz i zgłoś psiaka do akcji

Pobierz Regulamin